АПАРТАМЕНТ С ДВЕ СПАЛНИ кв. Горна баня, София

€ 117 000
Продаден
Номер на оферта: S0251120
Вид имот: Тристаен
Площ (M 2)
109.11
Стаи
3
Спални
2
Бани
2

Информация

  • Година: 2021

Предимства

  • Асансьор
  • Видео наблюдение
  • Изглед към планината
  • Луксозна сграда
  • Панорамна гледка

Описание

Агенция за недвижими имоти „Твоят Дом“, предлага за продажба тристаен апартамент в бутикова многофамилна жилищна сграда в столичния кв. „Горна Баня“. Тишината, спокойствието, чистият въздух и уникалната гледката към Витоша са даденостите, с които е съобразен архитектурният проект и изграждането на сградата. Всичко това прави имота прекрасно място за живеене. Сградата е с отличен достъп, разположена в близост до главният път, които води към вътрешността на квартала със спирка на градския транспорт. Сградата разполага с луксозен панорамен асансьор, довършителните работи са изпълнени с висококачествени материали, отговарящи на най-високите стандарти. Топлоизолацията с дебелина 10 см, и мазилката на сградата са марка Baumit. Общите части са изпълнени с интериорни бои Oikos. Спокойствието на живущите е подсигурено с видео наблюдение по целият периметър. Озеленяването е в унисон със заобикалящата гориста среда на имота, и е изпълнено по проект с модерна напоителна система. Големите панорамни прозорци осигуряват на жилищeто много светлина и чудесна гледка. Дограмата е шест камерна Profilink, с троен стъклопакет и КА стъкла (четири сезона). Луксозна входна врата от италианският производител Dierre, осигуряваща висока шумо и топлоизолация, и патентована система на заключване. Към жилището има прилежащо мазе/склад. Възможност за закупуване на гараж или паркомясто. Паркоместата са 11 на брои, като четири от тях са единични гаражни клетки, и един двоен гараж, всички с автоматични врати, и напълно завършени. Предвидени са и четири външни паркоместа. Сградата е газифицирана и подсигурена с оптичен кабел до всеки апартамент.

Апартамента се намира на втори жилищен етаж и е с РЗП 109.11 кв. м, застроена площ 101.46 кв. м. Изложение югозапад. Складовото помещение на сутеренно ниво с размери 7 кв.м. Жилището се предлага на шпакловка и замазка.

Сградата е напълно завършена и с АКТ 15. Очакван въвод в експлоатация 28 февруари 2021 г.

В сградата се продават и други двустайни и тристайни апартаменти.

Ако искате да закупите този имот с кредит, попитайте за нашата услуга „Кредит Дом“.

Агенция за недвижими имоти „Твоят Дом”, работи по изискванията на стандарт БДС EN 15733.

 

 

 

 

Прикачени файлове

План - ет. 2 Ап. 6 - тристаен

Видео тур

Свържи се с брокер

Надежда Сиракова

Брокер
Мобилен
088 8237111
Телефон
0700 70 188
Надежда е представена от двете най-популярни платформи за краткосрочно отдаване под наем на недвижими имоти – Airbnb и Booking.com, като Super host. Това недвусмислено говори за нейния опит в отдаването под наем и управлението на недвижими имоти. Лъчезарна и подготвена да отговори на всеки въпрос с решение, свързан с работата с имоти под наем тя отстоява най-добрите условия за своите клиенти. Към това трябва да добавим и нейния фин усет за хармонията в интериорния дизайн, което клиентите ѝ ценят високо.






    You cannot copy content of this page